Straż Graniczna Nadbużański Oddział Straży Granicznej Odzyskano samochody i części o wartości 195 tys. zł. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Odzyskano samochody i części o wartości 195 tys. zł.

Wojciech Kopeć
27.09.2018

BMW 525, Volkswagen Polo, oraz części samochodowe pochodzące z przestępstwa ujawnili i zabezpieczyli funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

26 sierpnia br. funkcjonariusze NOSG z Placówki Straży Granicznej w Terespolu we współdziałaniu z Komendą Powiatową Policji w Rykach prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości samochodowej.  
Podczas kontroli na jednej z posesji w powiecie ryckim, funkcjonariusze ujawnili, że znajdujące się tam pojazdy BMW 525 (rok prod. 2014) o wartości 150 tyś. zł. oraz Volkswagen Polo (rok prod. 2010) o wartości 25 tyś zł. widnieją w bazach danych jako skradzione na terytorium RP i Francji. Ponadto zatrzymano podzespoły takich marek jak Porsche i BMW posiadające ingerencję w oznaczenia identyfikacyjne, o wartości 20 tys. zł. Właścicielem pojazdów jest 47 letni obywatel RP.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze KPP w Rykach.

 

 

do góry